SāksimarDievu.lv

Par tīmekļa vietni

SāksimarDievu.lv ir tīmekļa vietne, kuras mērķis ir palīdzēt katram kristietim izaugt attiecībās ar Dievu un Kungu Jēzu Kristu. Nevienas citas attiecības tev nesniegs tādu prieku un piepildījumu kā šīs.

Šo tīmekļa vietni izveidoja un uztur starpkonfesionāla kristīga organizācija / biedrība Agape LV (Agape Latvija).

Mēs sadarbojamies ar tradicionālajām kristīgajām konfesijām un mūsu darbība ir vērsta, lai rosinātu kristīgu kustību veidošanos, pievēršot, apmācot un sūtot Kristum uzticīgus mācekļus, tā, lai ikviens pazītu kādu, kurš patiesi seko Jēzum. Ja vēlies izlasīt mūsu ticības apliecību, tad spied te, lai pārietu uz mūsu organizācijas informatīvo mājas lapu.

Šis interneta projekts ir palīdzējis tūkstošiem cilvēku visā pasaulē. Vietne SāksimarDievu.lv ir tikai viena no dažādu valodu versijām.

Ja tu šaubies par savām attiecībām ar Dievu vai, ja tev ir kādi neatbildētie jautājumi, mēs ieteicam tev apmēklēt iepazitDievu.lv, kā arī ikvienam.lv vai KatramStudentam.lv. Šīs tīmekļa vietnes palīdz izskaidrot, kas ir Dievs un ko īsti nozīmē pazīt Viņu. KatramStudentam.lv vietne ir īpaši izstrādāta jauniešiem un studentiem (kā var secināt pēc nosaukuma), ikvienam.lv ir tai līdzīga vietne. Mēs aicinām tevi tās apmeklēt, izpētīt, kā arī ieteikt saviem līdzcilvēkiem.

Paziņojums par autortiesībām

Tīmekļa vietnē SāksimarDievu.lv ievietotie materiāli ir aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas Likumu par autortiesībām.

SāksimarDievu.lv satur kristīgi izglītojošas organizācijas / biedrības Agape LV (Agape Latvija) www.agape.lv un Cru www.cru.org piederošus oriģinālmateriālus, kā arī legāli izmanto citus resursus.

Jebkura SāksimarDievu.lv materiālu kopēšana vai pārpublicēšana citur internetā ir aizliegta. SāksimarDievu.lv materiālu izmantošana un/vai izplatīšana bez ierobežojumiem pieļaujama tikai izdrukas veidā, pievienojot atbilstošas atsauces. Ja rodas jautājumi sakarā ar šeit publicēto materiālu izmantošanu, lūdzu, sazinies ar mums.

Privātuma politika

Lai iepazītos ar mūsu organizācijas privātuma politiku, spied te...